“Viral Pazarlama” Capital Dergisi En Çok Satanlar Listesinde

İş/Ekonomi alanında yayın hayatına devam eden ve Türkiye’nin nitelikli ekonomi dergilerindan biri olan “Capital Dergisi” Haziran 2019 sayısını geçtiğimiz günlerde çıkardı. Dergide, Türkiye’de ve Dünya’da yaşanan ekonomik gelişmeler incelenirken birçok sektörü yakında ilgilendiren bilgilere de yer verildi.

Bildiğiniz üzere “Capital” yıllardır iş/ekonomi alanında farklı sektörlerin nabzını tutmakta ve makaleler yayınlayarak güncel gelişmeler ile ilgili okurlarına bilgi aktarmakta. Aylık olarak yayın yapan derginin bir de kitaplar ile ilgili incelemelere yer verdiği bölümü bulunmakta.

Her ay sektörel bazda en çok satan iş/ekonomi kitapları, meslek kitapları ve akademik kitapları listeleyen derginin Haziran sayısında, “Viral Pazarlama” kitabımız da en çok satanlar listesindeki yerini aldı. Dergi, liste oluştururken kullandıkları verilerin kaynağını ise D&R olarak belirtiyor.

“Kitabı İncele “Dergi Haziran 2019’da “Yöneticilikten Liderliğe“ Kitabımıza Yer Verdi”  Derginin kitap inceleme bölümünde de bir diğer iş kitabımız olan “Yöneticilikten Liderliğe” kitabına yer verildi. Dergide kitabımızdan;

“RJ Reynolds, Frito Lay, Turkcell, Arnavut GSM Operatörü ALBtelecom, Samsung Electronics Türkiye, Paco Underhill-de uzun yıllar yöneticilik yapan ve günümüzde de şirketlerde ve konferanslarda liderlik eğitimi veren Dr. Melik Karabıyıkoğlu’nun kitabı “Yöneticilikten Liderliğe” yayımlandı. Kitap sadece işinizi değil üstünüzü ekibinizi ve çevrenizi yönetebileceğiniz bir gelişi haritası sunuyor.” şeklinde bahsedildi.

Diğer Yazılar

Scroll to Top