fbpx

The Kitap Yayınları Ankara, Samsun ve Merzifon kitap fuarlarında okurlarıyla buluştu

Şubat ayında Samsun, Ankara ve Merzifon’da gerçekleştirilen kitap fuarlarında yerini alan The Kitap Yayınları, medya/iletişimden romana kadar geniş kitap yelpazesini fuar ziyaretçilerine sunarken şubat ayında çıkan yepyeni kitaplarını da tanıtma fırsatı buldu.

Türkiye’nin en önemli kitap fuarları arasında yer alan ve 13.’sü düzenlenen Ankara Kitap Fuarı ile Samsun’da düzenlenen 5. Karadeniz Kitap Fuarı yüz binlerce ziyaretçisiyle bu yıl da rekor kırdı. 16-24 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen her iki fuar okurlardan büyük ilgi görürken yayıncılar da ilgiden son derece memnundu. Ankara, Samsun ve 2-10 Şubat tarihleri arasında 4.’sü düzenlenen Merzifon Kitap Fuarında okurlarıyla buluşan The Kitap Yayınları, medya/iletişim, iş/ekonomi, psikoloji, beslenme/sağlık, araştırma, roman türlerindeki kitaplarıyla büyük ilgi gördü.

“Tüm kitaplarda %50 indirim” fırsatıyla fuarda yerini alan The Kitap Yayınları, dünyada çok satılan kitapları “Tuz, Yağ, Asit, Isı”, reklam kitabı “Dikkat Tacirleri” ve bir cinayet romanı olan “Karanlık Göl”ü okurlara sunarken, şubat ayında çıkan 4 yeni kitabını da fuarda tanıtma imkânı buldu. Yeme alışkanlıklarını değiştirecek “Gözümüz Neden Doymaz?”, fokus grup tekniğinin dönüşümünü inceleyen “Arzuyu Sezmek” ile The Roman etiketiyle çıkan mecburi hizmet için yolu Doğu’ya düşen bir hekimin hikâyesinin anlatıldığı “Murat Nehri Bulanık” ve takıntılı bir matematikçinin yüzyıllardır çözülemeyen bir problemle olan ilişkisini konu edinen “Petros Amca ve Goldbach Sanısı” standın ilgi gören kitapları arasında yer aldı.

The Kitap Yayınları önümüzdeki tarihlerde düzenlenecek kitap fuarlarında yerini almaya devam edecek.

Diğer Yazılar

Scroll to Top